Alternatywa dla globalnych systemów ERP

26.10.2023

Alternatywa dla globalnych systemów ERP – webinar – 16 listopada 2023 r.

Alternatywa dla globalnych systemów ERP

Zobacz jakie korzyści daje wybór rozwiązań Comarch – polskiego dostawcy oprogramowania dla firm. Niższe koszty wdrożenia i utrzymania systemu oraz wpływ na rozwój produktu to jedne z wielu aspektów, które zostaną omówione w trakcie webinaru.

zapraszamy na bezpłatny webinar ,,Alternatywa dla globalnych systemów ERP”

16 listopada, godzina 11.00

Rosnące koszty wdrożenia i aktualizacji, potrzeba dostosowywania do polskiego rynku i ciągle zmieniających się przepisów, czy konieczność implementacji rozwiązań chmurowych to tylko część problemów, z jakimi borykają się firmy korzystające z systemów ERP od globalnych producentów. Alternatywą jest wykorzystywanie rozwiązań dostarczanych przez sprawdzonego, polskiego dostawcę, jakim jest Comarch.

Masz pytania dotyczące systemów Comarch?

Zapraszamy na webinar, w trakcie którego dowiedzą się Państwo:

  • jakie korzyści przyniosło wdrożenie rozwiązań Comarch ERP naszym Klientom, firmom z różnych branż (wśród nich Agroas, Albatros Aluminium, Asaj, Dragon, Extradach, Gerda, Kreisel, Kupiec, Lakma, Morele.net),
  • jak Comarch obsługuje zmiany w przepisach prawa takie jak Krajowy System e-Faktur,
  • dlaczego rozwiązania Comarch to coś więcej, niż tylko podstawowe moduły handlowe, produkcyjne, czy księgowe,
  • w jaki sposób mechanizmy robotyzacji oraz sztucznej inteligencji dostępne w Comarch ERP wspierają polskie przedsiębiorstwa w codziennym zarządzaniu,
  • jakie korzyści daje możliwość stałego kontaktu z polskim dostawcą oprogramowania,
  • dlaczego Comarch ERP to świetna alternatywa dla globalnych rozwiązań klasy ERP.

Webinar będzie prowadzony przez doświadczonych ekspertów z długoletnim doświadczeniem w zakresie praktycznego wykorzystywania oprogramowania ERP do zarządzania procesami zachodzącymi w przedsiębiorstwach.