Najlepiej dobrany sprzęt dla Twojego systemu ERP

Zintegrowana oferta

Sprzęt komputerowy i oprogramowanie w jednej ofercie

Zintegrowana oferta jest doskonałym uzupełnieniem oferty systemu klasy ERP. Wśród oferowanych przez nas rozwiązań znajdą Państwo m.in.: platformę sprzętową (komputery, serwery), systemy operacyjne, oprogramowanie bazy danych, ochronę antywirusową. Oferowane przez nas rozwiązania zostaną dobrane tak, aby w wydajny i bezproblemowy sposób współpracowały z naszymi aplikacjami.

Jednym z kluczowych elementów wdrożenia systemu ERP jest zoptymalizowanie zasobów sprzętowych, które będą niezbędne do jego prawidłowego funkcjonowania. Mając pełną świadomość kosztów infrastruktury sprzętowej, (m.in. serwera i oprogramowania niezbędnego do jego obsługi) zawsze proponujemy alternatywne rozwiązania. Prognozując zapotrzebowanie Klienta, dążymy do tego, aby przedstawione rozwiązania sprzętowe obejmowały nie tylko pierwszy rok pracy z systemem ERP, ale perspektywę trzy- i pięcioletnią. 

Na życzenie oferujemy wyceny sprzętu pod obsługę systemów Comarch ERP (Comarch ERP XL, Comarch ERP Altum, Comarch ERP Optima). Obecnie dostępne są 3 zakresy wycen: Ekonomiczna, Optymalna lub wersja Rozwojowa. Jeśli chciałbyś poznać szczegóły zapraszamy do kontaktu z działem Handlowym.