Comarch Zielona Góra

Comarch Zielona Góra to sprawdzone rozwiązanie wdrożone w przedsiębiorstwach na terenie całej Polski oraz poza jej granicami. Comarch Zielona Góra to oprogramowania do zarządzania procesami zachodzącymi w przedsiębiorstwie. System umożliwia zarządzania m.in sprzedażą, finansami, kadrami i płacami, magazynem oraz produkcją. System finansowo księgowy Zielona Góra to system wdrażany zarówno w jednostkach budżetowych jak i biurach rachunkowych. Sprawdza się również w małych i średnich przedsiębiorstwach w każdej branży.

Comarch ERP XL Zielona Góra

Comarch ERP XL Zielona Góra to system stworzony przez Producenta Comarch Zielona Góra z myślą o średnich i dużych przedsiębiorstw z każdej branży. Comarch ERP XL Zielona Góra to rozbudowany funkcjonalnie system klasy ERP, który charakteryzuje się elastyczną budową modułową. Każdy przedsiębiorca może wybrać optymalny dla swojego profilu firmy zestaw rozwiązań, które zoptymalizują procesy zachodzące w firmie. Comarch ERP XL Zielona Góra obejmuje między innymi obszary funkcjonalne tj. Sprzedaż, Logistyka, Produkcja, Serwis, DMS, Mobilność, Projekty, Księgowość.

primaco www ikony duze 1
primaco www ikony duze 6 1

Comarch ERP Optima Zielona Góra

Comarch ERP Optima Zielona Góra to najpopularniejszy w Polsce program stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży. Comarch ERP Optima Zielona Góra posiada moduły dedykowane każdemu obszarowi biznesowymi. Dzięki dedykowanym rozwiązaniom to najchętniej wybierane oprogramowanie księgowe wśród biur rachunkowych i doradców podatkowych. Comarch ERP Optima Zielona Góra jest na bieżąco dostosowany do zmian prawnych w Polsce.

System produkcyjny Zielona Góra

System produkcyjny Zielona Góra umożliwi przedsiębiorstwu zminimalizowanie pracochłonności wynikającej z zaplanowania procesu produkcji, rozliczania jej, gospodarki magazynowej, kontroli całego procesu produkcyjnego. System produkcyjny Zielona Góra pozwala na optymalizację procesów wytwórczych, posiada funkcjonalności dostosowane zarówno do produkcji procesowej jak i dyskretnej. Rozwiązanie Comarch ERP XL Zielona Góra to rozwiązaniedla średnich i dużych przedsiębiorstw z każdej branży. Comarch ERP XL Zielona Góra to system w pełni skalowany – zapewnia efektywną pracę zarówno w przypadku instalacji kilkunastu użytkowników, jak i wdrożeń na kilkaset stanowisk. Dzięki rozbudowanej funkcjonalności narzędzie obejmuje swoim zasięgiem każdy obszar działalności firmy.

System finansowo księgowy Zielona Góra

System finansowo księgowy Zielona Góra pozwala na prowadzenie wszystkich typów rozliczeń wraz z ewidencją kadr oraz rachubą płac. Klienci pracujący na Comarch ERP Optima Zielona Góra mają dostęp do automatycznej aktualizacji systemu o najświeższe obowiązujące normy prawne, wskaźniki, kursy walut jak i do wymagań prawnych, dzięki czemu pracują zawsze zgodnie z najnowszymi przepisami. System finansowo księgowy Zielona Góra został stworzony z myślą o zdecydowanym uproszczeniu prac działów księgowych, biur rachunkowych i doradców podatkowych. Comarch ERP Optima Zielona Góra uzyskał Certyfikat zgodności z Ustawą o rachunkowości.

System do magazynu Zielona Góra

System do magazynu Zielona Góra umożliwia przedsiębiorcom zarządzanie magazynem wysokiego składowania. Sprawna realizacja dyspozycji magazynowych, stała kontrola nad poziomem zapasów czy eliminacja pomyłek – to usprawnienia, jakie daje wykorzystanie Comarch ERP XL Zielona Góra w obszarze gospodarki magazynowej. System wspiera pełną gamę procesów związanych z logistyką.

primaco www ikony duze 2