Comarch ERP XL

comarch

Comarch ERP XL to system spełniający specyficzne wymogi przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych oraz zajmujących się działalnością usługową, serwisową z różnych sektorów gospodarki.

Comarch ERP XL to system w pełni skalowalny – zapewnia wydajną pracę zarówno w przypadku instalacji kilkunastu użytkowników, jak i wdrożeń na kilkaset stanowisk. Potwierdzeniem są nie tylko przykłady Klientów, ale także testy wydajności prowadzone wspólnie z IBM, symulujące pracę jednoczesną ponad 500 użytkowników.

Dzięki rozbudowanej funkcjonalności narzędzie obejmuje swoim zasięgiem każdy obszar działalności firmy.

Przedsiębiorstwa chcące zminimalizować pracochłonność wynikającą z obsługi zamówień klientów mogą rozbudować system o platformy B2B – Comarch ERP Pulpit Kontrahenta. Comarch EPR Pulpit Kontrahenta działa za pomocą przeglądarki internetowej, a dzięki swojej wielojęzyczności idealnie sprawdza się także w obsłudze klientów zagranicznych.

Comarch EPR XL jest w pełni dostosowany do krajowych i międzynarodowych realiów gospodarczych, w tym standardów Unii Europejskiej, dzięki czemu został wdrożony na 4 kontynentach i 30 krajach.

Comarch ERP to program z którego korzysta już ponad 4000 klientów z różnych branż i jest od lat najczęściej wybieranym systemem klasy ERP w Polsce.

Poznaj dostępne moduły Comarch ERP XL

primaco

Produkcja

Moduł do organizacji oraz zarządzania każdym rodzajem produkcji. Pozwala na optymalizację procesów wytwórczych, łatwe ustalenie rzeczywistego kosztu produkcji dla poszczególnych wyrobów oraz eliminację błędów w celu usprawnienia procesów. System Comarch ERP XL posiada funkcjonalności dostosowane zarówno do produkcji procesowej jak i dyskretnej.

primaco

Handel i dytrybucja

W jednym systemie zyskujesz pełne wsparcie procesów z obszaru handlu i dystrybucji, zarówno od strony sprzedażowej jak i strony zakupowej. Funkcjonalność umożliwia m.in. realizacje wszelkiego rodzaju transakcji handlowych, uporządkowanie obiegu dokumentów handlowych, pełną obsługę zakupów zagranicznych oraz możliwość tworzenia wielowariantowych ofert sprzedaży.

primaco

Gospodarka magazynowa

Moduł do zarządzania magazynem wysokiego składowania. Sprawna realizacja dyspozycji magazynowych, stała kontrola nad poziomem zapasów czy eliminacja pomyłek – to usprawnienia, jakie daje wykorzystanie Comarch ERP XL w obszarze gospodarki magazynowej. System wspiera pełną gamę procesów związanych z logistyką.

primaco

Finanse i księgowość

Moduł służący do analizy oraz zarządzania finansowo-księgowego zgodnie z Ustawą o Rachunkowości, obsługi wieku kas i rejestrów bankowych oraz współpracę z bankowością elektroniczną.

primaco

Analizy i raporty

Moduł do tworzenia analiz oraz raportów poprzez rozwiązanie klasy Business Intelligence. Platforma umożliwia samodzielne tworzenie raportów w różnych przekrojach (tabele, wykresy, mapy) obejmujące wszystkie procesy zachodzące w firmie.

primaco

Proces i obieg dokumentów

System usprawnia pracę w firmie digitalizując obieg dokumentów i automatyzując procesy biznesowe. Pozwala w prosty sposób na dopasowanie systemu do potrzeb każdej firmy, a możliwość pracy z urządzeń mobilnych sprawia, że wszystkie dokumenty i zadania są dostępne z dowolnego miejsca.

primaco

Kontrola jakości

Moduł kontroli jakości zapewnia wsparcie procesów kontroli dostaw i produkcji. Funkcjonalność umożliwia min. powiązanie kontroli jakości z technologiami i zleceniami produkcyjnymi.

primaco

Praca mobilna

Pakiet narzędzi, który pozwala realizować zadania z dowolnego miejsca przy dostępie do Internetu.

primaco

Serwis i remonty

Moduł służący do ewidencji oraz realizacji zleceń serwisowych świadczonych dla zewnętrznych podmiotów.

primaco

Płace i Kadry

Moduł umożliwia obsługę pełnego procesu kadrowo-płacowego.

primaco

Automatyzacja wysyłek

Moduł umożliwia komunikowanie się z firmami kurierskimi w celu przygotowania listów przewozowych i nadania wysyłek.

primaco

e-Commerce

Moduł umożliwia sprzedaż Internetową w Comarch e-Sklep oraz Comarch e-Sale.

primaco

EDI

Moduł Elektronicznej Wymiany Dokumentów umożliwia bezpieczną wymianę danych w całym łańcuchu dostaw.

primaco

Zabezpieczenie danych

Moduł zapewnia zabezpieczenie danych oraz znaczne usprawnienie komunikacji wewnętrznej w firmie dzięki nowoczesnej aplikacji do backupu i archiwizacji danych – iBard24.

Comarch ERP XL współpracuje m.in. z:

Comarch
WMS

zarządzanie Magazynem Wysokiego Składowania

SPRAWDŹ

Comarch
Mobile

zarządzanie, sprzedaż, serwis, zakupy

SPRAWDŹ

Comarch
HRM

zarządzanie pracownikami oraz pracą

SPRAWDŹ

Comarch
PPK

obsługa firm w zakresie Pracowniczych Planów Kapitałowych

SPRAWDŹ

Comarch
e-sprawozdania

wysyłanie sprawozdań finansowych w wymaganym formacie XML

SPRAWDŹ