Promocje

primaco

Promocja dla nowo powstałych firm

primaco

Podmioty powiązane

primaco

Promocja dla klientów migrujących między programami

primaco

Pakiety promocyjne

primaco

Poleć Klienta – promocja dla Biur Rachunkowych

Promocja dla nowo powstałych firm

Założyłeś firmę w przeciągu ostatnich 6 miesięcy? Szukasz systemu informatycznego w przystępnej cenie do zarządzania firmą i księgowością? Potrzebujesz oprogramowania, które elastycznie dopasuje się do potrzeb Twojej firmy?

Skorzystaj z 10% upustu na zakup programu Comarch ERP Optima – zwiększ swoją konkurencyjność i zaoszczędź! W przypadku wersji abonamentowej, rabat 10% obowiązuje przez pierwsze 12 miesięcy od zamówienia usługi.

Promocja przeznaczona jest dla nowo powstałych firm, zarejestrowanych w KRS lub Ewidencji Działalności Gospodarczej w przeciągu ostatnich 6 miesięcy, które po raz pierwszy decydują się na zakup oprogramowania Comarch ERP Optima. Promocji nie można łączyć z innymi.

Podmioty Powiązane
Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL

Jesteś właścicielem kilku firm? Planujesz założenie kolejnej spółki? Chciałbyś korzystać z licencji we wszystkich posiadanych podmiotach, zachowując jednocześnie korzystną cenę? Skontaktuj się z nami, przedstawimy możliwości zakupu systemów Comarch w ramach oferty dla Podmiotów Powiązanych.

Przy zakupie licencji stacjonarnych Oprogramowania Comarch ERP Optima lub Comarch ERP XL dla podmiotów powiązanych masz możliwość rejestracji do 5 działalności gospodarczych identyfikujących się 5 różnymi numerami NIP zgodnie z regulaminem oferty Comarch ERP Optima dla Podmiotów Powiązanych oraz aktualnym Cennikiem Comarch ERP XL dla Podmiotów Powiązanych. Rozszerzenie instalacji o kolejne działalności gospodarcze jest możliwe. Wiąże się z dopłatą 10% wartości całej instalacji za każda kolejną działalność, powyżej piątej, która ma być uprawniona do korzystania z Comarch ERP Optima lub Comarch ERP XL.

Skontaktuj się z nami, przedstawimy możliwości zakupu systemów Comarch w ramach oferty dla Podmiotów Powiązanych. Znajdziemy najbardziej korzystne rozwiązanie dla Twojego biznesu.

Promocje dla klientów migrujących między programami

primaco

W trosce o naszych klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę zmiany oprogramowania tzw. Migracji. Każda firma może znaleźć odpowiednie dla swojego przedsiębiorstwa rozwiązanie.

Użytkownicy Comarch ERP Klasyka maja prawo do bardzo atrakcyjnych rabatów cenowych na zakup nowoczesnych systemów Comarch. To szansa na unowocześnienie firmy i oszczędność nawet do 40% kosztów nowego oprogramowania.

 

Zamień system na lepszy model!

Pakiety promocyjne

Pakiety Comarch ERP Optima linii START to modułowe rozwiązania do zarządzania dla małych firm. Dzięki możliwości rozszerzenia ich o dodatkowe moduły Comarch ERP Optima, mogą ewoluować i rosnąć razem z firmą. Pakiet może być zakupiony przez firmę tylko jeden raz, jako pierwszy zakup oprogramowania Comarch ERP Optima i nie łączy się z innymi promocjami.

Comarch ERP Optima START Mikrofirma

Narzędzie pozwalające na obsługę prostej działalności handlowej lub usługowej. Umożliwia łatwe wystawianie dokumentów sprzedażowych i zapewnia pełną integrację z dokonywanymi płatnościami. Pakiet jest dostępny w wersji stacjonarnej.

Comarch ERP Optima START Mikrofirma zawiera:

primaco

Moduł Faktury

primaco

Moduł Kasa/Bank

Comarch ERP Optima START Mała Firma

Propozycja dla firm usługowych i większości niedużych firm handlowych poszukujących prostego i intuicyjnego systemu wspierającego sprzedaż i pozwalającego rozliczyć się ze swojej działalności w oparciu o księgę przychodów i rozchodów. Moduł dostępny jest w wersji stacjonarnej i chmurowej.

Comarch ERP Optima START Mała firma zawiera:

primaco

Moduł Faktury

primaco

Moduł Kasa/Bank

primaco

Moduł Księga Podatkowa

Comarch ERP Optima START Firma

Propozycja dla małej firmy handlowej, która za atrakcyjną cenę otrzymuje kompleksowe rozwiązanie z wydajnym modułem Handel, wspomagającym prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej przy zastosowaniu automatycznej wyceny magazynu. Moduł zapewnia proste prowadzenie wielu magazynów, automatyczne generowanie faktur z kilku dokumentów magazynowych, kompletacje towarów, obsługę opakowań kaucyjnych i zamienników. Dodatkowo pakiet zawiera łatwy w obsłudze moduł Fakturujący. Dzięki połączeniu Modułu Handel z internetową galerią handlową wszystko.pl możliwe jest rozpoczęcie bezpłatnej sprzedaży towarów w Internecie. W pakiecie dostępny jest również moduł Comarch ERP Optima CRM, który zawiera zestaw narzędzi do ofertowania oraz obsługę firmowej skrzynki mailingowej. Moduł Kasa/Bank usprawnia analizę i prognozowanie przepływów finansowych oraz ich windykację. Pakiet dostępny jest w wersji stacjonarnej oraz chmurowej.

Comarch ERP Optima START Firma zawiera:

primaco

Moduł Handel

primaco

Moduł Kasa/Bank

primaco

Moduł CRM

primaco

Sprzedaż

Poleć Klienta – promocja dla BR

Korzystasz z Comarch ERP Optima dla Biur Rachunkowych? Rekomenduj go swoim klientom i zarabiaj! Za każde skuteczne polecenie zyskasz 10% wartości pierwszego zakupu oprogramowania, a Twój Klient w cenie programu otrzyma szkolenie pozwalające rozpocząć pracę z Comarch ERP Optima.

 

Schemat działania:

1

Polecasz Comarch ERP Optima Klientowi

2

Przekazujesz dane kontaktowe Klienta Partnerowi Comarch – Primaco Sp. z o.o.

3

Primaco Sp. z o.o. zgłasza do Comarch Klienta

4

Klient kupuje Comarch ERP Optima

5

W zależności od rodzaju zakupu wystawiasz fakturę i otrzymujesz prowizję

Primaco Sp. z o.o. przejmuje obowiązki związane z procesem prezentacji i sprzedaży
oprogramowania dla Klienta.

Chciałbyś poznać szczegóły – skontaktuj się z nami!