Webinar Comarch TNA - Primaco

11.01.2024

,,Rejestracja czasu pracy w Twoim telefonie” – bezpłatny webinar – 31 stycznia

Rejestracja czasu pracy w Twoim telefonie

Zapraszamy na bezpłatny webinar dedykowany nowemu rozwiązaniu w obszarze rejestracji czasu pracy.

,,Rejestracja czasu pracy w Twoim telefonie”

31 stycznia, godz. 11.00 – 11.45

Nowoczesny system rejestracji czasu pracy to obecnie warunek konieczny sprawnego funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa, szczególnie w kontekście pracy zdalnej. Automatyzacja procesów rejestracji, ewidencji i zarządzania czasem pracy przekłada się na realne zyski dla firmy.

Chcesz poznać więcej informacji o rozwiązaniu Comarch TNA?

W trakcie webinaru Konsultant Comarch ERP ds. rozwiązań biznesowych Sebastian Smiatek przedstawi Państwu rozwiązanie Comarch TNA, czyli system do rejestracji czasu pracy pracowników. Zostanie zaprezentowana również aplikacja, która po zainstalowaniu na własnych urządzeniu mobilnym (telefon lub tablet) nadaje mu funkcję rejestratora czasu pracy. Comarch TNA Gateway Mobile to prosta i intuicyjna aplikacja, która stanowi alternatywę RCP. Jej wprowadzenie znacznie obniża koszty wprowadzenia usługi rejestracji czasu pracy. W trakcie spotkania Prelegent Comarch pokaże, w jaki sposób skonfigurować aplikację i jej wygląda jej działania.

Agenda (środa – 31 stycznia)

11:00 – 11:10 Comarch TNA – nowoczesny system rejestracji czasu pracy

11:10 – 11:20 Metody rejestracji czasu pracy w Comarch TNA

11:20 – 11:35 Zakres funkcjonalny i sposób działania Comarch TNA Gateway Mobile, czyli jak przekształcić telefon lub tablet w urządzenie do rejestracji czasu pracy

11:35 – 11:40 Nowości i plany rozwojowe w usłudze Comarch TNA