Business Intelligence w procesach logistycznych

05.10.2023

Business Intelligence w procesach logistycznych – webinar 26 października 2023

Business Intelligence w procesach logistycznych

Zapraszamy na webinar Business Intelligence w procesach logistycznych i dowiedz się, jak z wykorzystaniem systemów analitycznych skutecznie optymalizować procesy logistyczne, również w czasie niepewności gospodarczej.

26 października 2023 godz. 11:00

Branża logistyczna jest nieustannie poddawana zmianom, które wynikają z postępującego rozwoju technologicznego, dużej konkurencji oraz rosnących wymagań ze strony konsumentów co do czasu dostawy oraz jakości usług. Poszukując sposobów na osiągnięcie przewagi rynkowej, firmy coraz częściej pochylają się nad tematem lepszej efektywności łańcucha dostaw. Optymalizacja strategii logistycznych jest z jednej strony szansą na sprostanie dużej konkurencji rynkowej, a z drugiej koniecznością i wymogiem czasów. W tym aspekcie cennym wsparciem są systemy Business Intelligence umożliwiające zaawansowaną analizę danych oraz ich efektywną wizualizację.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Business Intelligence?

Podczas webinaru Prelegent Damian Kaczmarczyk zaprezentuje, korzyści jakie niosą za sobą narzędzia klasy Business Intelligence oraz jak w praktyczny sposób wykorzystać je w procesach logistycznych.

Poznacie Państwo również kluczowe trendy w branży, skuteczne planowanie i prognozowanie popytu oraz efektywne zarządzanie zapasami.

Agenda

czwartek – 26 października

  • 11:00–11:10 Zarządzanie łańcuchem dostaw w obliczu nieustających zmian
  • 11:10–11:20 Optymalizacja procesów logistycznych dzięki danym
  • 11:20–11:25 Kluczowe wskaźniki efektywności w logistyce
  • 11:25–11:30 Comarch BI Point – cenne wsparcie w obszarze analityki i raportowania
  • 11:30–11:40 Wizualizacja danych w oparciu o narzędzia Business Intelligence