Comarch ERP dla branży drzewnej

04.03.2024

Comarch ERP dla branży drzewnej

Comarch ERP dla branży drzewnej

Oprogramowanie Comarch ERP sprawdza się w wielu sektorach, w tym również w branży drzewnej. Aby osiągnąć sukces na konkurencyjnym rynku, szczególnie w obliczu wyzwań gospodarczych, niezbędna jest nie tylko wiedza specjalistyczna, ale i efektywne wykorzystanie nowoczesnych technologii. Comarch ERP oferuje rozwiązania, które pomagają w optymalizacji zarządzania kosztami, ulepszają zarządzanie materiałami i przyczyniają się do oszczędności czasu.

Dla przedsiębiorstw działających w branży drzewnej producent Comarch przygotował specjalną broszurę, która szczegółowo opisuje, jak oprogramowanie może wspierać ten sektor. W materiale dodatkowo znajdują się linki do nagrań z konferencji ,,Produkcja i handel w dobrych rękach 2023”, które były dostępne wcześniej tylko dla uczestników wydarzenia.

Na specyficzne potrzeby branży drzewnej odpowiada system Comarch ERP XL – system klasy ERP 4.0, rozwijany z myślą o średnich i dużych przedsiębiorstwach. Oprogramowanie produkowane jest w Polsce, przez polską firmę, co daje gwarancję zgodności z przepisami prawno-podatkowymi i bieżące aktualizacje w przypadku pojawiających się zmian.

Chcesz poznać więcej informacji?

Pobierz bezpłatną broszurę poświęconą nowym technologiom dla firm z przemysłu drzewnego i poznaj rozwiązania Comarch.

Wyróżnikiem oferty Comarch jest śledzenie zmian związanych z digitalizacją i tworzeniem nowoczesnych produktów dostępnych w chmurze, które są wzbogacone o szereg rozwiązań takich jak sztuczna inteligencja, aplikacja mobilna, narzędzia e-commerce, czy zgodne z trendami Internetu Rzeczy i Przemysłu 4.0. Wszystkie te rozwiązania należą do jednego, spójnego środowiska, co ułatwia integrację, zachowanie spójności i aktualizacje poszczególnych elementów.

Masz pytania dotyczące oprogramowania Comarch?