Comarch ERP Enterprise webinar

09.05.2024

Comarch ERP Enterprise: otwarty system dla dużej firmy- bezpłatny webinar – 14 maja 2024r.

Zapraszamy na webinar Comarch ERP Enterprise: otwarty system dla dużej firmy

Duże firmy planujące wdrożenie nowego, dopasowanego systemu IT, muszą uwzględnić sieć dotychczasowych zależności oraz już funkcjonujących w przedsiębiorstwie technologii. Rozrost firmy wiąże się z koniecznością rozbudowy systemu o nowe rozwiązania, które niosą ze sobą wyzwania w obszarze efektywnej integracji pomiędzy aplikacjami, rosnącej złożoności czy utrzymania wydajności systemu.

Comarch ERP Enterprise

O tym jakie są zalety elastycznego systemu ERP, jak dostosować system do specyficznych wymagań dużych firm handlowych i produkcyjnych, w celu obsługi i automatyzacji nawet bardzo złożonych procesów opowiedzą prelegenci Wojciech Gurgul- Product Manager Comarch ERP Enterprise oraz Tomasz Słonina- Kierownik produkcji Comarch ERP Enterprise (CEE) w Polsce.

Zapraszamy Państwa na bezpłatny webinar, na którym zostanie zaprezentowany system Comarch ERP Enterprise (CEE). Zostanie zaproponowane rozwiązania, w którym system ERP stanowi elastyczny rdzeń, dając możliwości niezależnej przebudowy i rozbudowy o rozwiązania zarówno z palety Comarch ERP 5.0, zewnętrzne aplikacje, dodatki branżowe Klienta, jak i zupełnie nowe moduły i funkcje.

Prelegenci przedstawią jak otwartość systemu CEE objawia się w możliwości personalizacji interfejsu dla każdego użytkownika, automatyzacji Workflow oraz współpracy z silnikami sztucznej inteligencji i robotyzacji.

11:00–11:10 Dla kogo jest dedykowany Comarch ERP Enterprise?

11:10–11:15 CEE jako rdzeń do rozbudowy systemu

11:15–11:25 Personalizacja interfejsu użytkownika

11:25–11:30 Automatyzacja procesów z Workflow

11:30–11:40 Tworzenie i rozbudowa funkcji i aplikacji

11:40–11:50 Możliwość integracji innych rozwiązań

11:50–11:55 ChatERP – Asystent AI ułatwiający codzienną pracę

11:55–12:00 Referencje + Podsumowanie

Zapisz się na bezpłatny webinar

Masz pytania dotyczące rozwiązań Comarch?