Comarch Moje Biuro Rachunkowe

28.12.2022

Comarch Moje Biuro Rachunkowe – w wersji na przeglądarkę internetową

Wszyscy Klienci aplikacji Comarch Moje Biuro Rachunkowe mają już możliwość pracy na systemie w wersji przeglądarkowej pod adresem:

Comarch Moje BR to bezpłatny program do fakturowanie i komunikacji z Biurem Rachunkowym, który do tej porty dostępny był poprzez aplikacje instalowane na smartfonach z systemami Android i iOS. Darmowa aplikacja do wystawiania faktur przeznaczona jest dla najmniejszych firm i dla samozatrudnionych, potrzebujących mobilnego narzędzia do fakturowania i wprowadzania dokumentów kosztowych.

Program pozwala na:

  • natychmiastowe wystawianie faktur sprzedaży
  • dodawanie dokumentów kosztowych, z pomocą zdjęć dzięki usłudze Comarch OCR
  • podgląd aktualnego stanu zobowiązań poprzez wymianę danych z Biurem Rachunkowym
  • szybko dostęp do Biura Rachunkowego dzięki wbudowanemu komunikatorowi.

Wystawiaj faktury i wysyłaj je do Biura Rachunkowego prosto ze smartfona

Comarch MOJE BR to bezpłatny program do fakturowania i komunikacji z Twoim Biurem Rachunkowym. Jeden rzut okna na pulpit aplikacji i już wiesz wszystko o aktualnych płatnościach swojej firmy. Dokumenty kosztowe dodasz do programu robiąc zdjęcia faktur. Darmowa aplikacja do wystawiania faktur przeznaczona jest do najmniejszych firm i dla samozatrudnionych potrzebujących mobilnego narzędzia do fakturowania i wprowadzania dokumentów kosztowych, aby mogły prężnie się rozwijać i maksymalnie oszczędzać swój czas.

Zachęcamy do przetestowania aplikacji Comarch Moje BR, a także od polecania jej Państwa Klientom. Dodatkowe informacje na temat systemu oraz zakres jego funkcjonalności znajdą Państwo również w bazie wiedzy.

Masz pytania dotyczące rozwiązań Comarch?