Case study

Obecne warunki biznesowe stawiają nowe wyznawania przed firmami. Zobacz jak poradzili sobie z nimi nasi klienci poradzili dzięki rozwiązaniom Primaco oraz Comarch.

Czy wiesz jak firma Dega S.A. poradziła sobie z zorganizowaniem czasu pracowników? Chciałbyś żeby Twoja firma prężnie się rozwijała i podejmowała skuteczne decyzje biznesowe tak jak Merda Sp. z o.o. ? Wiesz jak firma Spółdzielcza Agrofirma Witkowo poradziła sobie z wyeliminowaniem błędów w zamówieniach?

Sprawdź jak skutecznie można wspierać procesy zarządzania w średnich i dużych organizacjach.

Wdrożenie w firmie Dega

Wdrożenie Comarch ERP XL w naszej firmie dostarczyło nam nowoczesne narzędzia do zarządzania. Dzięki wdrożeniu systemu Comarch ERP XL, Dega S.A. jest przedsiębiorstwem zarządzanym nowocześnie, przy udziale najnowszych technik informatyki.

Emilia Modlińska

Wdrożenie w firmie Merda

Największym walorem jest to, że dzięki wprowadzeniu systemu Comarch ERP XL wzrosła jakość pracy oraz szybkość obsługi, co w przyszłości zaowocuje lepszym uznaniem firmy na rynku.

Daniel Szymański

Wdrożenie w firmie Agrofirma

Jak dotąd nasza współpraca z Primaco układa się bardzo dobrze. Jesteśmy zadowoleni z pracy i wiedzy konsultantów oraz z usług serwisowych. System został dopasowany do naszych potrzeb i oczekiwań. Polecamy Państwu system ERP XL oraz firmę Primaco Sp. z o.o.

Tadeusz Żabski