Digitalizacja i archiwizacja dokumentacji

25.11.2022

Digitalizacja i archiwizacja dokumentacji – bezpłatny webinar 7 grudnia 2022!

Digitalizacja i archiwizacja dokumentacji

Zobacz jak zapanować nad dokumentami w firmie i zoptymalizować procesy związane z ich przetwarzaniem. Poznaj cyfrowe Repozytorium w ramach Comarch DMS.

Nowe funkcjonalności udostępnione w ramach systemu Comarch DMS, to dobra okazja żeby przyjrzeć się możliwościom tego narzędzia do zarządzania procesami i dokumentami w firmach. Producent Comarch przygotował webinar, w trakcie którego zostanie omówiony i zaprezentowany w jaki sposób zapanować nad dokumentami i zoptymalizować procesy związane z ich przetwarzaniem.

Webinar odbędzie się 07 grudnia 2022 roku o godzinie 11.

Stały przyrost przetwarzanych danych i dokumentów to zjawisko obecne w każdej firmie i powodujące nowe wyzwania. Praca z dokumentami w formie papierowej wymaga coraz większego zaangażowania czasu pracowników. Odpowiedzią jest tu digitalizacja procesów i dokumentów, która jest powszechnym trendem, zarówno w polskim jak i światowym biznesie.

Digitalizacja czy też cyfryzacja dokumentów to przede wszystkim przeniesienie ich z formy papierowej do elektronicznej. Realizując ten proces warto zwrócić uwagę na szereg istotnych elementów. Niezbędne jest zachowanie odpowiednich poziomów poufności i dostępu do danych, a także zabezpieczenie ich przed ewentualnymi zmianami czy przypadkowym usunięciem. Istotne jest również zapewnienie szybkiego i łatwego dostępu do dokumentów, zwłaszcza pod kątem ich wyszukiwania, co stanowi dużą wartość dodaną względem tradycyjnego, papierowego archiwum.

Na podstawie nowego modułu Repozytorium omówimy kluczowe zagadnienia związane z cyfryzacją dokumentów takie jak poziomy poufności i dostępu do danych, zabezpieczenia przed zmianami i usunięciem, czy szybki i łatwy dostęp do dokumentów.

Aby tematyka webinaru odpowiadała na potrzeby Klientów, zachęcamy do zgłaszania uwag i pytań. Najczęściej pojawiające się zagadnienia zostaną omówione w trakcie webinaru. Uwagi oraz pytania należy zgłaszać na email: webinary@comarch.pl

Agenda

11:00 – 11:05 Dlaczego warto digitalizować dokumenty? Problemy ,,tradycyjnego” archiwum

11:05 – 11:25 Cyfrowe Repozytorium w ramach Comarch DMS

11:25 – 11:35 Optymalizacja procesów związanych z przetwarzaniem dokumentów

11:35 – 11:45 Odpowiedzi na pytania uczestników webinaru

Chcesz poznać więcej informacji o oprogramowaniu Comarch?