wszystko.pl

13.07.2023

Ruszyła nowa platforma zakupowa wszystko.pl

Wszystko.pl

Pod koniec czerwca zgodnie z zapowiedziami Comarch otworzył swoją nową platformę typu marketplace wszystko.pl

Do platformy mogą dołączyć sprzedający w internecie, którzy mają firmę zarejestrowaną w Polsce. Aktualnie konta w serwisie ma ponad 16 tys. sprzedawców.

Portal oferuje sprzedającym korzyści:

  • bezprowizyjna sprzedaż,
  • brak opłat za utrzymanie konta,
  • pomoc indywidualnego opiekuna kategorii,
  • bezpłatne pakiety marketingowe (ogólne i sezonowe),
  • możliwość korzystania z integratorów: BaseLinker, systemy Comarch ERP, Shopelo czy SaleBasic,
  • brak konkurencyjności ze strony operatora platformy.

A co zyskali Klienci?

Dostęp do kolejnego kanału zakupów – przejrzystą, nieprzeładowaną stronę, bardzo prosty proces zakupowy i szeroki asortyment w każdej kategorii.

wszystko.pl

Rozbudowa wszystko.pl jest motywowana oczekiwaniami konsumentów, którzy z roku na rok kupują coraz więcej w internecie. Comarch ze względu na bogate doświadczenie w e-commerce i nowe możliwości na rynku chce podążać za potrzebami klientów. Firma do tej pory z powodzeniem rozwijała swoje autorskie produkty z sektora e-commerce, takie jak Comarch e-Sklep, Comarch e-Sale czy systemy klasy ERP. Te narzędzia odpowiedzialne są za sprawne obsługiwanie i optymalizowanie procesów handlowych oraz efektywną sprzedaż.

Co więcej, zaplecze technologiczne i finansowe Comarchu codziennie napędzają rozwój platformy wszystko.pl, która docelowo ma być nie tylko kompleksowym serwisem dla sprzedających i kupujących, ale też przyjaznym dla użytkownika miejscem dokonywania zakupów.

Ugruntowana pozycja Comarchu zapewnia stały dostęp do specjalistów, wiedzy i nowoczesnych technologii. Już 100 tys. firm handlowych korzysta z systemów Comarch, co stanowi bogatą bazę potencjalnych sprzedających.

Platforma cały czas się rozwija. Planowane są następne wydania platformy, które będą zawierać kolejne ważne dla użytkowników opcje.

Sprzedajesz w internecie i chcesz rozwijać swój biznes e-commerce?

Zarejestruj się na wszystko.pl i rozpędzaj sprzedaż!