Księgowe MasterClass

22.05.2024

Księgowe MasterClass. Najlepsze metody optymalizacji pracy- bezpłatny webinar – 06 czerwca 2024 r.

Tegoroczny Dzień Księgowego przypada w niedzielę 9 czerwca. Z tej okazji, życzymy wszystkim Księgowym wytrwałości w pracy oraz spokoju legislacyjnego. Związku z tym firma Comarch przygotowała dla Państwa darmowy webinar.

Serdecznie zapraszamy właścicieli biur rachunkowych, managerów działów finansowo-księgowych a także wszystkie Księgowe i Księgowych pracujących w systemie Comarch ERP Optima na spotkanie, które poprowadzi gość specjalny, ekspert z firmy Moore Polska, Pani Emilia Adamiec-Brancewicz.

Ekspertka podzieli się z uczestnikami swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem praktycznym w optymalizacji procesów księgowych i rozwoju firm dzięki Lean Accounting. W trakcie spotkania prezentowane będą praktyczne porady i wskazówki jak usprawniać codzienną pracę Księgowych w systemie Comarch ERP Optima. Będą Państwo mieli okazję poznać unikalne rozwiązania i funkcje, które zautomatyzują powtarzalne czynności i dowiedzieć się, jak pracować efektywniej i sprawniej, wykorzystując wiele możliwości, jakie daje system.

W trakcie spotkania eksperci Comarch będą odpowiadali na czacie na Państwa pytania związane z tematyką webinaru.

Agenda- 06 czerwca

11:00-12:00 Praktyczne porady i wskazówki w pracy na systemie Comarch ERP Optima

12:00-12:10 Sekcja Q&A

Zapisz się na bezpłatny webinar:

Masz pytania dotyczące rozwiązań Comarch?