Lider rynku ERP w Polsce

04.07.2024

Lider rynku ERP w Polsce- Comarch ponownie na szczycie!

W najnowszym raporcie Computerworld TOP 200 na rok 2023, Comarch ponownie zajął pierwsze miejsce wśród największych dostawców systemów ERP w Polsce. To imponujące osiągnięcie nie jest przypadkowe. Firma ta regularnie odnotowuje dwucyfrową dynamikę sprzedaży, co świadczy o jej silnej pozycji na rynku oraz zdolności do przyciągania nowych klientów i utrzymania obecnych.

„Computerworld TOP 200” to coroczny raport publikowany przez magazyn Computerworld, który analizuje i klasyfikuje największe firmy informatyczne działające na polskim rynku, uwzględniając ich przychody oraz dynamikę rozwoju. Raport ten jest uznawany za jedno z najważniejszych źródeł informacji o kondycji i trendach w polskiej branży IT.

Comarch od lat wzbogaca swoją ofertę produktową, nie ograniczając się tylko do klasycznych programów ERP. Firma wprowadza szereg aplikacji współpracujących z oprogramowaniem ERP oraz innowacyjne rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji (AI). Tak szeroka gama produktów pozwała Comarch na zaspokajanie zróżnicowanych potrzeb klientów oraz dostosowanie się do szybko zmieniających się trendów rynkowych.

Comarch nieustannie poszerza swoją ofertę dostarczając firmom innowacyjne rozwiązania do efektywnego zarządzania procesami biznesowymi. To już nie tradycyjne systemy ERP, ale także, zgodnie z koncepcją ERP 5.0, zestaw zintegrowanych aplikacji i modułów, które zwiększą elastyczność i konkurencyjność przedsiębiorstw.