Dobór oprogramowania dla firm

14.11.2022

Primaco, profesjonalny dobór oprogramowania dla firm oraz integracja systemów informatycznych – artykuł w GP24.pl

Primaco, profesjonalny dobór oprogramowania dla firm

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem o naszej firmie, który ukazał się w Głosie Pomorza.

,,Primaco to firma usługowa zajmująca się integracją systemów informatycznych do zarządzania przedsiębiorstwem. Działalność proponuje też autorskie rozwiązania w tym oprogramowania i aplikacje dedykowane, a także doradztwo biznesowe w tym zakresie. Klienci mogą też liczyć na opiekę serwisową przy bieżącej pracy.

– Jesteśmy firmą, która od początku swojej aktywności biznesowej wdraża kompletne rozwiązania wspierające planowanie zasobów przedsiębiorstwa [ERP] – mówi Marta Kubińska, Primaco.
– Od 2007 roku działamy jako Partner Comarch i od samego początku zajmujemy się projektami ambitnymi, które wymagają intuicyjnych rozwiązań integrujących. Naszym celem jest maksymalne dostosowanie systemu ERP do rzeczywistych potrzeb firmy. Słuchamy naszych Klientów, aby zrozumieć koncepcję działania firm z branży produkcyjnej, handlowej, logistycznej, budowlanej oraz wielu innych, z którymi mamy przyjemność współpracować. Od początku działalności, zrealizowaliśmy kilkaset wdrożeń systemów Comarch. Realizujemy wdrożenia zarówno dla małych, średnich jak i dużych przedsiębiorstw, firm krajowych oraz zagranicznych.

Zapraszamy do zapoznania się z całością artykułu:

Chcesz poznać więcej informacji dotyczących systemów ERP?