Sprawne zarządzanie HR

09.03.2023

,,Sprawne zarządzanie HR po nowelizacjach Kodeksu Pracy” – bezpłatny webinar – 13 kwietnia 2023 r.

Zapraszamy na bezpłatny webinar ,,Sprawne zarządzanie HR po nowelizacjach Kodeksu Pracy”.

13 kwietnia, godz. 11.00 – 12.00

W 2023 roku czekają nas istotne i długo wyczekiwane zmiany w prawie pracy. Przede wszystkim uregulowana zostaje praca zdalna, opisana dotychczas jedynie w tymczasowej specustawie covidowej.

Pojawiają się nowe zobowiązania dla pracodawców – konieczność zapewnienia zatrudnionemu materiałów i narzędzi niezbędnych do pracy zdalnej, a także pokrycia kosztów korzystania z Internetu i energii elektrycznej. Dużą zmianą będą także nowe rodzaje urlopów i możliwość prewencyjnej kontroli trzeźwości pracowników.

W trakcie webinaru prelegenci Katarzyna Bibrzycka Curzydło – Konsultant Comarch ERP ds. kadrowo-płacowych oraz Sebastian Smiatek – Konsultant Comarch ERP ds. rozwiązań biznesowych, omówią najważniejsze zmiany w Kodeksie Pracy i pokażą jak system Comarch ERP wspiera ich obsługę. Dowiedzą się Państwo również jak aplikacje Comarch TNA i Comarch HRM współpracują wzajemnie w optymalnej rejestracji czasu pracy pracowników przedsiębiorstwa.

Aby tematyka webinaru odpowiadała na Państwa potrzeby, zachęcamy do zgłaszania uwag i pytań. Najczęściej pojawiające się zagadnienia zostaną szczegółowo omówione w trakcie webinaru.

Zgłoś pytanie na webinar pisząc na adres webinar-pytanie@comarch.pl

Agenda – 13 kwietnia

11:00 – 11:30 Nowe regulacje Kodeksu Pracy i ich obsługa w systemie Comarch ERP Optima

11:30 – 11:45 Narzędzia do rejestracji czasu pracy i zarządzania pracą (w tym zdalną) – Comarch HRM i Comarch TNA

11:45 – 12:00 Q&A

Weź udział w wydarzeniu!

Chcesz poznać więcej informacji dotyczących systemów Comarch?