Technologia na etacie. Jak nowoczesne systemy wspierają HR

11.04.2024

„Technologia na etacie. Jak nowoczesne systemy wspierają HR” – bezpłatny webinar 24 kwietnia 2024 r.

Zapraszamy na webinar „Technologia na etacie. Jak nowoczesne systemy wspierają HR”

24 kwietnia 2024, godzina 11:00

Nowe pokolenie wkraczające na rynek pracy oczekuje od pracodawców narzędzi, które pozwolą w łatwy i szybki sposób dotrzeć do swoich danych. Oczekiwania rosną jednak nie tylko po stronie kandydatów, ale i po stronie samych przedsiębiorstw i obecnych pracowników. O tym, jak nowoczesne systemy wspierają HR opowie prelegent Katarzyna Bibrzycka-Curzydło – Konsultant Comarch ERP ds. kadrowo-płacowych.

Zapraszamy Państwa na bezpłatny webinar, w trakcie którego zostaną przedstawione nowoczesne narzędzia i rozwiązania usprawniające procesy kadrowe. Prelegent opowie, w jaki sposób zwiększyć samodzielność pracowników, usprawnić pracę działu kadrowo-płacowego oraz zminimalizować papierowy obieg dokumentów. Zostaną pokazane również zalety miękkiego HR, czyli prowadzenie ocen pracowniczych, tworzenie planów szkoleniowych czy definiowanie wakatów na potrzeby procesów związanych z rekrutacją.

Na webinarze zostaną także zaprezentowane funkcjonalności aplikacji Comarch HRM, będącej uzupełnieniem modułu kadrowo-płacowego systemów Comarch ERP, a także systemu Comarch TNA, służącego rejestracji i zarządzaniu czasem pracy.

Agenda- 24 kwietnia

11:00-11:05 Wstęp

11:05-11:15 Zwiększenie samodzielności pracowników, usprawnianie pracy działu kadrowo-płacowego, minimalizowanie papierowego obiegu dokumentów

11:15-11:25 Miękki HR- oceny pracownicze i szkolenia

11:25-11:35 Zarządzanie czasem pracy

11:35-11:40 Zakończenie

Zapisz się na bezpłatny webinar:

Masz pytania dotyczące rozwiązań Comarch?