Comarch APS

08.02.2024

Webinar ,,Comarch APS – zaawansowane planowanie produkcji” – 28 lutego, godz. 11.00

Comarch APS

Zobacz jak zoptymalizować proces planowania produkcji. Poznaj system Comarch APS w praktyce!

Zapraszamy na skierowany do przedstawicieli firm produkcyjnych webinar poświęcony tematyce harmonogramowania procesów wytwórczych. Prelegent Comarch zaprezentuje nowe webowe narzędzie Comarch do zaawansowanego planowania – Comarch APS bezpośrednio zintegrowane z Comarch ERP XL.

Bezpłatny webinar ,,Comarch APS – zaawansowane planowanie produkcji”

28 lutego, godz. 11.00

Planowanie produkcji to newralgiczny obszar w każdym przedsiębiorstwie wytwórczym. Charakteryzuję się on dużą zmiennością oraz koniecznością poszukiwania najlepszych metod optymalizacji, które muszą być dostosowane do danego typu produkcji i specyfiki działalności przedsiębiorstwa. Odpowiedzią na te specyficzne potrzeby branży produkcyjnej, jest nowe webowe narzędzie Comarch do zaawansowanego planowania i harmonogramowania – Comarch APS, które jest bezpośrednio zintegrowane z Comarch ERP XL.

Podczas webinaru zobaczą Państwo, jakie korzyści w obszarze harmonogramowania produkcji można uzyskać korzystając z systemu Comarch APS. Prelegent Comarch pokaże jak realizowana jest współpraca z Comarch ERP XL w procesie planowania produkcji. W trakcie spotkania zostaną zaprezentowane najważniejsze funkcje Comarch APS, logika działania systemu oraz przykładowe scenariusze produkcyjne możliwe do realizacji w tym narzędziu.

Chcesz poznać więcej informacji o rozwiązaniu?

Z uwagi na tematykę związaną z usprawnieniem efektywności planowania produkcji, wydarzenie jest dedykowane przedstawicielom zakładów produkcyjnych. Do udziału zaproszone są również firmy wdrożeniowe, którym webinar dostarczy cennych informacji dotyczących praktycznego zastosowania systemu Comarch APS.

Agenda – środa – 28 lutego

11:00 – 11:15 Narzędzia do planowania dostępne w Comarch ERP XL

11:15 – 11:25 Comarch APS – podstawowe informacje o rozwiązaniu

11:25 – 11:45 Jak optymalizować harmonogram produkcji z wykorzystaniem Comarch APS

11:45 – 11:50 Strategia rozwoju Comarch APS