Comarch-IoT-MES

23.01.2024

Comarch IoT MES – webinar 14 lutego, godz. 11.00 ,,Wykorzystanie danych z produkcji w praktyce”

Comarch IoT MES

Zapraszamy na bezpłatny webinar ,,Wykorzystanie danych z produkcji w praktyce”

14 lutego 2024 godzina: 11:00

Webinar będzie dla Państwa źródłem praktycznych informacji dotyczących integracji parku maszynowego z systemem ERP za pośrednictwem systemu Comarch IoT MES. Z uwagi na tematykę związaną z usprawnieniem efektywności produkcji, to wydarzenie jest dedykowane przedstawicielom zakładów produkcyjnych. Do udziału zapraszamy również firmy wdrożeniowe, którym webinar cennych wskazówek dotyczących integracji maszyn z systemem MES.

W trakcie spotkania poznają Państwo różne metody odczytywania informacji z maszyn. To nie tylko teoria – pokażemy, jak korzystać z technologii, by pozyskiwać istotne dane produkcyjne. Prelegent Comarch zaprezentuje konkretne przykłady, jak realizowany jest odczyt danych z urządzeń do systemu Comarch IoT MES.

Masz pytania dotyczące Comarch IoT MES?

Dodatkowo, przedstawione zostaną Państwu korzyści, jakie można osiągnąć dzięki odczytowi informacji z maszyn. Jak wiarygodne dane produkcyjne mogą wpłynąć na efektywność, jakość produktów oraz procesy decyzyjne w firmie.

Zachęcamy do zgłaszania uwag i pytań w celu dopasowania treści webinaru do Państwa potrzeb. Najczęściej pojawiające się kwestie zostaną omówione podczas samego spotkania.

Zgłoś pytanie pisząc na adres webinar-pytanie@comarch.pl

Partnerem merytorycznym webinaru jest firma ASCONROL Sp. z o.o., która współpracuje z Comarch w zakresie integracji sprzętowej ze stanowiskami produkcyjnymi.

Agenda – środa – 14 lutego

11:00 – 11:10 Przepływ informacji park maszynowy – MES – ERP

11:10 – 11:25 Jak to zrobić? Przykład integracji maszyn

11:25 – 11:40 Co nam to daje? Na przykładzie wykorzystania danych z maszyn oraz Comarch IoT MES

11:40 – 12:00 Pytania i odpowiedzi