Nowoczesne Biuro Rachunkowe

09.05.2023

Zaproszenie na bezpłatną konferencje ”Nowoczesne Biuro Rachunkowe – możliwości efektywnego wykorzystania narzędzi informatycznych przy zmianach w przepisach podatkowych oraz kadrowych w 2023”

,,Nowoczesne Biuro Rachunkowe – możliwości efektywnego wykorzystania narzędzi informatycznych przy zmianach w przepisach podatkowych oraz kadrowych w 2023”.

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do rejestracji na bezpłatne wydarzenie dedykowane zarówno dla kadry księgowo-kadrowej jak i dla właścicieli firm, którzy chcieliby usprawnić pracę swojej firmy w tych obszarach.

Ostatnie lata przyniosły nam zmiany prawne oraz zmiany w kodeksie pracy, które oddziaływają zarówno na nasze życie codziennie, jak i działalność biur rachunkowych. Wiemy doskonale, jak ważne jest ciągłe dokształcanie się i podążanie za potrzebami rynku.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom biur rachunkowych oraz osób pracującym w dziale księgowości oraz kadr, po raz kolejny zapraszamy na bezpłatną konferencje ,,Nowoczesne Biuro Rachunkowe – możliwości efektywnego wykorzystania narzędzi informatycznych przy zmianach w przepisach podatkowych oraz kadrowych w 2023”.

Konferencja odbędzie się 15.06.2023 r. w Grand Focus Hotel w Szczecinie!

Prelegentami na spotkaniu będą przedstawiciele firm: Comarch S.A, EuroCert Sp. z o.o., Primaco Sp. z o.o.

Na spotkaniu pojawi się także radca pracy, który poprowadzi prelekcję w zakresie KSEF oraz aktualnych zmian podatkowych.

W trakcie wydarzenia poznają Państwo możliwości wykorzystania narzędzi Comarch w efektywnej pracy nowoczesnego biura rachunkowego. Na konferencji poruszone zostaną między innymi zagadnienia związane z:

  • Krajowym Systemem e-Faktur – jak przygotować przedsiębiorstwo i Klientów na nadchodzące zmiany,
  • zmianami w przepisach podatkowych,
  • możliwościami oprogramowania dla biur rachunkowych oraz firm MŚP,
  • usprawnieniami i odciążeniami pracy działu kadrowo-płacowego,
  • kooperacją między Państwa przedsiębiorstwem a Klientem – platforma wymiany danych i dokumentów,
  • usprawnieniami komunikacji między przedsiębiorstwem a Klientem,
  • nowoczesnymi rozwiązaniami EuroCert w optymalizacji procesów w biznesie,
  • nowościami w systemach ERP.

Nie zabraknie także materiałów automatyzacji i robotyzacji procesów, prowadzenia działalności w Chmurze oraz cyberbezpieczeństwa.


Zachęcamy do zapisów, ilość miejsc jest ograniczona. Zapisy będą przyjmowane do 02.06.2023 r.

Zapoznaj się z regulaminem:

https://primaco.pl/wp-content/uploads/2023/05/Regulamin-bezplatnej-konferencji-Nowoczesne-Biuro-Rachunkowe-mozliwosci-efektywnego-wykorzystania-narzedzi-informatycznych.pdf

Plakat konferencja Primaco Sp. z o.o 2