Zarządzaj płynnością finansową firmy

22.02.2023

,,Zarządzaj płynnością finansową firmy” – bezpłatny webinar – 8 marca

Zapraszamy na bezpłatny webinar Zarządzaj płynnością finansową firmy

w dniu 08.03.2023 r. o godz. 11.00

Wiele firm stoi obecnie przed wyzwaniem utrzymania płynności finansowej. W ofercie Comarch BI mamy narzędzia, które pozwalają kontrolować kondycję finansową przedsiębiorstwa i wpływać na jej poprawę.

Według badań rynkowych, już co piąta firma w Polsce obawia się utraty zdolności do pokrywania bieżących zobowiązań, argumentując swoje obawy zmianami w przepisach prawno-podatkowych, wysoką inflacją oraz spadkiem popytu. Warunkiem koniecznym do tego, aby przedsiębiorstwo mogło skutecznie działać na konkurencyjnym rynku jest utrzymanie płynności finansowej na odpowiednio wysokim poziomie. Jak tego dokonać oraz jakie narzędzia do analizy danych finansowych wykorzystać?

Dowiedz się, jak z wykorzystaniem systemów analitycznych, skutecznie zarządzać płynnością finansową firmy w trakcie kryzysu.

Podczas webinaru Konsultant Comarch Business Intelligence Marcin Kosecki pokaże jak przy wykorzystaniu systemów informatycznych takich jak systemy Business Intelligence, skuteczniej zarządzać płynnością finansową firmy. Konsultant opowie również jakie są najczęściej wykorzystywane KPI w analizie płynności finansowej oraz jak umiejętnie je interpretować, aby usprawnić kondycję finansową przedsiębiorstwa.

Agenda

11:00 – 11:05 Zarządzanie płynnością finansową firmy – wprowadzenie

11:05 – 11:15 Systemy analityczne jako kluczowe narzędzie controllingu finansowego

11:15 – 11:25 KPI w analizie płynności finansowej

11:25 – 11:35 Wizualizacja danych w oparciu o narzędzia Business Intelligence

Chcesz poznać więcej informacji o systemach Comarch?