Comarch Shipping

29.02.2024

,,Comarch Shipping – sprawna realizacja wysyłek w firmie” – bezpłatny webinar – 13 marca, godz. 11.00

Comarch Shipping

Zapraszamy na bezpłatny webinar ,,Comarch Shipping – sprawna realizacja wysyłek w firmie”

13 marca, godz. 11.00

Webinar o tematyce optymalizacji procesów logistycznych producent Comarch kieruje do wszystkich przedstawicieli firm handlowych i produkcyjnych, które korzystają z usług firm kurierskich.

Prelegent Wojciech Borkiewicz – Kierownik ds. Rozwiązań ERP, Comarch SA, zaprezentuje Państwu narzędzia, które pozwalają na automatyczną komunikację z najpopularniejszymi firmami kurierskimi i przewoźnikami. W trakcie webinaru zostaną przedstawione korzyści płynące z dostępu do usług oferowanych przez platformę Apaczka, bez konieczności podpisywania indywidualnych umów.

Dzięki rozwiązaniu Comarch Shipping można wprost z systemów Comarch ERP XL, Comarch ERP Optima czy Comarch WMS zlecać przesyłki, generować listy przewozowe czy drukować etykiety. Co więcej, dwustronna komunikacja między Comarch Shipping, a systemami przewoźników gwarantuje, że w aplikacji na bieżąco widoczne są statusy przesyłek. Przygotowanie wysyłek i listów przewozowych może odbywać się automatycznie na podstawie zamówień, dokumentów handlowych, magazynowych w systemach Comarch ERP jak również, na ich postawie oraz ręcznie, już w samym Comarch Shipping.

Zapraszamy do zapoznania się z rozwiązaniem, które skraca czas i eliminuje błędy w procesie realizacji wysyłek w firmie.

Masz więcej pytań dotyczących rozwiązania Comarch Shipping?

Agenda webinaru – 13 marca

11:00 – 11:05 Wprowadzenie – oczekiwane usprawniania w zakresie procesów logistycznych

11:05 – 11:15 Możliwości konfiguracji i zarządzania połączeniami z kurierami oraz przewoźnikami w Comarch Shipping

11:15 – 11:30 Jak Comarch Shipping wspiera automatyzację – prezentacja różnych scenariuszy w systemach Comarch ERP XL, Optima i WMS

11:30 – 11:40 Korzyści z udostępnienia i wykorzystania usług dostępnych na platformie Apaczka bezpośrednio w Comarch Shipping

11:40 – 11:50 Pytania i odpowiedzi