Konsulting

Potrzebujesz rozwiązania, które wesprze procesy biznesowe zachodzące w Twojej firmie? Nie wiesz jaki system będzie odpowiedni dla Twojej firmy: Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL czy Comarch ERP Altum? W celu odpowiedniego przygotowania Twojej firmy do wdrożenia wskażemy, który system ERP byłby dla Ciebie odpowiedni.

Etapy

primaco

Konsultacja z zespołem specjalistów

(wdrożeniowców i programistów)

primaco

Analiza potrzeb Twojej firmy

primaco

Dobór odpowiedniego oprogramowania

primaco

Zakup gotowego rozwiązania

lub stworzenie dedykowanego systemu/aplikacji

Doświadczenie i umiejętności naszych konsultantów pozwalają na wykonanie solidnej analizy przedwdrożeniowej. Ten podstawowy dokument zawierający cele, zakres i kolejne etapy wdrożenia określi, jakie moduły systemów Comarch ERP będą potrzebne Twojej firmie.

Dzięki temu już w trakcie samego wdrożenia systemu Comarch ERP w dowolnym momencie będziesz w stanie określić, na jakim etapie uruchomienia ERP-a znajduje się Twoja firma.

W przypadku potrzeby zbudowania rozwiązania programistycznego od podstaw, możesz liczyć na nasz zespół doświadczonych programistów.

Analiza przedwdrożeniowa wyceniana jest indywidualnie. Po jej zakończeniu otrzymujesz ją zawsze w postaci dokumentu. Nasi konsultanci przedstawią w nim konkretne rozwiązania i narzędzia, którymi je zrealizujesz oraz jasno definiują uzyskany rezultat.

Być może wdrożenie systemu Comarch ERP już za Tobą, ale przekonałeś się, że asysta techniczna świadczona przez naszą firmę może być pomocna w codziennej pracy na systemie. Chciałbyś porozmawiać o możliwych modyfikacjach posiadanego systemu? Potrzebujesz uzupełnienia w postaci dedykowanych wydruków, raportów, bądź innej modyfikacji? Skontaktuj się z nami. Zajmujemy się opieką nad systemem, na każdym etapie implementacji systemu.

Chciałbyś uzupełnić wiedzę swoich pracowników poprzez przeprowadzenie kompleksowego szkolenia z zakresu pracy na systemach Comarch ERP? A może interesuje Cię konkretny obszar szkoleniowy? Niezależnie od tego jak rozbudowane są Twoje potrzeby, stworzymy odpowiedną ofertę. Konsultanci przeprowadzający szkolenia to doświadczeni wdrożeniowcy, którzy chętnie dzielą się wiedzą.