System do magazynu - oprogramowanie Comarch

25.07.2022

System do magazynu – oprogramowanie Comarch

System do magazynu – oprogramowanie Comarch

Aplikacje firmy Comarch są dostosowane dla szerokiej gamy firm, począwszy od działalności jednoosobowej, po przedsiębiorstwa zatrudniające kilkaset osób. Pośród produktów Comarch znajdują się między innymi systemy finansowo księgowe, systemy produkcyjne oraz systemy do magazynu, o których poniżej znajdziecie więcej informacji.

x3 2

Comarch ERP Optima – System do magazynu dla Twojego przedsiębiorstwa

Comarch ERP Optima z modułem Handel to rozwiązanie magazynowe dedykowane dla małych i średnich firm. System do magazynu umożliwia m.in. prowadzenie wielu magazynów jednocześnie z jednego stanowiska komputerowego, określenie metody rozliczania magazynu, przeprowadzenie inwentaryzacji, bezpośrednią integrację z firmami kurierskimi, obrót opakowaniami kaucyjnymi, tworzenie nowego zamówienia z Raportu Braków w magazynie, zarządzanie wieloma magazynami, wystawianie dokumentów na towary pochodzące z rożnych magazynów.

x3 3

System do magazynu w firmie produkcyjnej

Moduł do zarządzania magazynem wysokiego składowania. Sprawna realizacja dyspozycji magazynowych, stała kontrola nad poziomem zapasów czy eliminacja pomyłek – to usprawnienia, jakie daje wykorzystanie Comarch ERP XL w obszarze gospodarki magazynowej. System wspiera pełną gamę procesów związanych z logistyką. Obszar magazynu produkcyjnego może być rozbudowany o rozwiązania mobilne dla pracowników magazynu np. Comarch WMS lub Comarch Magazynier.

x3 4

System do magazynu w e-Commerce

Platformę e-commerce na przykład Comarch e-Sklep można zintegrować z jednym z pięciu systemów Comarch ERP, zatem odpowiada na potrzeby firm każdej wielkości.  Wysyłanie stanów magazynowych do e-Sklepu oraz ich kontrola pozwalają sprawnie zarządzać sprzedażą. System do magazynu dla e-Commerce umożliwiają m.in. automatyczną zmianę statusu dostępności w e-Sklepie w momencie wykupienia asortymentu ze sklepu stacjonarnego, prezentacja stanu magazynowego w formie rzeczywistej ilości lub przedziałów, możliwość zaprezentowania aktualnych stanów magazynowych dostępnych w sklepach stacjonarnych, możliwość automatycznego zakończenia i wznowienia aukcji w serwisie Allegro, automatyczne zwiększenie stanu magazynowego na aukcji Allegro po zasileniu magazynu.

Primaco wdraża m.in. systemy finansowo księgowe, systemy do produkcji oraz systemy do magazynu na terenie całej Polski a w szczególności w północnej Jej części. Znajdziecie nas w Szczecinie, Koszalinie, Słupsku, Zielonej Górze, Gorzowie Wielkopolskim oraz Pile.

Chcesz uzyskać więcej informacji o systemie do magazynu? Chcesz zobaczyć prezentacje systemu?