Zarządzanie zakupami w zmiennych warunkach rynkowych

09.11.2022

Zarządzanie zakupami w zmiennych warunkach rynkowych – webinar dla Użytkowników systemu Comarch ERP XL – 24 listopada 2022

Zarządzanie zakupami w zmiennych warunkach rynkowych

Poznaj narzędzia informatyczne, które pozwalają firmie zachować bezpieczeństwo w sytuacji zachwianych lub zerwanych łańcuchów dostaw.

Zapewnienie ciągłości dostaw i zakupów stanowi w obecnych czasach wielkie wyzwanie dla przedsiębiorców.

Jak zapewnić firmie bezpieczeństwo w obszarze dostaw i zakupów? Odpowiedzią jest szeroka cyfryzacja procesów produkcyjnych, logistycznych, zakupowych i komunikacji z dostawcą. Jeśli nie mamy zdigitalizowanych procesów (m.in. planowania zapotrzebowania, kontroli stanów magazynowych, planowania produkcji w toku), dostępu do aktualnych danych, gdy nie wymieniamy się informacjami z naszymi dostawcami w czasie rzeczywistym, nie mamy szans przewidzieć, co wydarzy się za tydzień, miesiąc czy kwartał.

Skutki zerwanych i zachwianych łańcuchów dostaw można minimalizować na poziomie firmy wykorzystując możliwości systemów informatycznych w obszarze produkcji, logistyki, zakupów i komunikacji z dostawcami.

Tej właśnie tematyce – zastosowaniu rozwiązań Comarch ERP dla zapewnienia bezpieczeństwa dostaw i zakupów, będzie poświęcony webinar organizowany przez Producenta Comarch skierowany dla użytkowników systemu Comarch ERP XL.

Agenda – 24 listopada (czwartek)

10:00 – 10:05 – Wyzwania związane z zaopatrzeniem firmy w zmiennych warunkach gospodarczych.

10:05 – 10:20 – Wydajna analiza potrzeb zakupowych w przedsiębiorstwach produkcyjnych oraz handlowych.

10:20 – 10:30 – Sprawna kontrola realizacji dostaw i terminowości kontraktów.

10:30 – 10:40 – Rola analiz danych w efektywnym zarządzaniu zakupami.

Zarejestruj się na webinar:

Masz pytania dotyczące systemów Comarch?